ЯК ВПЛИВАЄ СКЛАД ВОДИ НА СМАК НАПОЇВ ЧИ ЇЖІ

Date

Не секрет, що смак кави або чаю залежить не тільки від сорту. Один з основних елементів смачно заварених кави або чаю – це вода!

Вона відрізняється за вмістом різних мікроелементів, і якщо кількість якогось із них зависока, то і кава, і чай, приготовані на такій воді, матимуть присмак цього елемента. це повною мірою стосується і до приготування їжі. Перші й другі страви, консервація, компоти й будь-які інші напої, приготовані на хорошій воді, набагато смачніші!

Неякісна вода є однією з причин того, що в останні роки зростає кількість таких захворювань, як виразкова хвороба шлунка, жовчнокам’яна хвороба, хвороби органів дихання, стенокардія, інфаркт міокарда, холецистит.

Тому для приготування напоїв та їжі радимо застосовувати очищену, правильно збалансовану воду. Саме такою є вода «Краплина». Звісно, можна послуговуватися фільтрами для очищення водопровідної води, фахівці навіть підберуть їх саме для Вашого регіону. Інший варіант – зробити аналіз, і на його підставі використовувати готові рішення з очищення та збалансування води зі свердловини або водопроводу.

На це часто не вистачає часу – за фільтрами треба постійно стежити і вчасно їх міняти, щоб вода, яку ви п’єте, завжди залишалася чистою. А на це часто не вистачає часу, а якщо ви забули вчасно його замінити (фільтр уже вичерпав свій ресурс), то доведеться пити брудну воду, адже до домішок вихідної води додасться бруд з фільтра, строк придатності якого завершився.

Зараз відкрилося багато пунктів продажу очищеної питної води, також її можна набрати в бюветі, і, якщо її перевірено, пити в сирому вигляді. Але за цією водою треба ходити з пляшками, банками або іншою тарою. А якщо Ви працюєте весь тиждень, і поповнити запаси питної води можете тільки у вихідні, то доведеться ще відстояти чималу чергу за водою.

Який же вихід з цієї ситуації? Вважається, що замовляти воду в служб доставки дорого.

Є виняток, який вас приємно здивує й порадує!

Вартість 18.9 л бутля води – та ще й безкоштовна доставка по Києву

Чому ж ця вода при високій якості дешевша за іншу?

Питна вода «Краплина» очищається з використанням найсучасніших технологій, при цьому багато обладнання для водопідготовки ми виробляємо самі. У нас бездоганний 20-річний досвід по створенню реагентів для очищення води та обладнання для бутилювання. На нашу продукцію великий попит. Крім того, у нас своя лабораторія, яка розробляє ідеальний склад мінеральних солей і мікроелементів для насичення води. Якість готової води перевіряє та ж лабораторія. Усе зазначене зменшує наші витрати і дозволяє нам зберігати приємні ціни.

Вода «Краплина» відрізняється м’яким, збалансованим смаком. Пити нашу воду смачно і корисно всім.

Інші
статті

Оберіть зручний для Вас спосіб для замовлення води

Оформити заявку на сайті

Зателефонувати:

Через месенджер

Выберите удобный для Вас способ для заказа воды

Оформить заявку на сайте

Через мессенджер