ХОРОША ПИТНА ВОДА: ТРИ ПРОСТИХ ЗАПИТАННЯ ПРОДАВЦЕВІ

Date

Купівля питної води – звична необхідність. Оптимальний шлях забезпечення живильною вологою – доставка в ємностях по 18,9 літрів прямо в квартиру або офіс. Одного такого бутля вистачає приблизно на 3-4 дні для потреб сім’ї з 3-х людей і домашнього улюбленця.

Постачальників питної води в Києві та будь-якому великому місті країни чимало, вибір є. Потенційний замовник в першу чергу з’ясовує практичні речі – ціна, графік доставки, бонуси за обсяг замовлення. Однак не будемо забувати, що ми вибираємо продукт, який кожен день наша сім’я або колеги по офісу споживають в більшому обсязі, ніж усі інші продукти разом узяті.

Щоб оцінити, якої якості воду нам пропонують, досить поставити продавцеві ТРИ запитання. Це допоможе розставити пріоритети і зробити усвідомлений вибір, не занурюючись у нетрі хімічної науки.

Отже, питання перше – натуральність.

Тобто, відсутність будь-якої обробки, окрім простої фільтрації. Ідеальна натуральна питна вода береться з природного джерела, не підлягає складному хімічному очищенню, і при цьому відповідає всім стандартам і нормам безпеки. Припустимо, таке чарівне джерело існує, але ємності для кінцевого споживача потрібно наповнювати безпосередньо з нього, такі правила. Тобто,  і підприємство з розливу води має працювати в заповідній зоні, і це зведе нанівець усі її переваги. Інформація, що воду здобуто з артезіанської свердловини, жодним чином не гарантує нам якості вмісту бутля. Якщо ця вода, взята з підземного джерела, обробляється, фільтрується, знезаражується, то вона стає майже стерильним вихідним продуктом. Таким самим, як і вода з водопроводу. У цьому й полягає принципове для нас питання – в процесі обробки. Вода, що пройшла будь-яку обробку, вже не може вважатися природного. І взагалі, чесний виробник пише слово «натуральний» про свій продукт дуже обережно. За ним повинен стояти цілий масив підтверджуючих документів.

Питання друге – сухий залишок води.

Звучить нелогічно, але це реальне цифрове значення, яке вимірює фізіологічну повноцінність води для пиття і приготування їжі. Цифра ця повинна бути 100 одиниць або більше. Таке число гарантує, що з водою людина отримає оптимальну кількість розчинених у ній елементів – калій, магній, кальцій, натрій, фтор. Саме ці складові «оживляють» воду, роблять її смачною та корисною. До речі, хочете краще розкуштувати воду – підігрійте її. При нагріванні градусів до тридцяти смакові відтінки стають яскравішими, і якщо вода має присмак – він обов’язково проявиться.

Питання третє – технології очищення води.

Продавці часто позиціонують себе як підприємства стабільні, мають багаторічну історію, репутацію. При виборі нашого продукту доречно запитати, як давно встановлена система водоочищення? Ким і як вона обслуговується? Від того, наскільки грамотно й сучасно влаштовано цю систему і залежить те, що вийде. Устаткування, технології, методи контролю – щорічно все змінюється, удосконалюється. Найбільш впевнено почуваються компанії з власним професійним досвідом у створенні такого обладнання. Якщо фірма спеціалізується на системах очищення і водопідготовки, а виробництво питної води – її дочірнє підприємство, то успіх практично гарантований. Успіх для покупця – отримати якісний продукт, а для продавця – мати хорошу питну воду як візитну картку й рекламу його основного виду діяльності.

Ось такий простий бліц-тест для вибору відповідального постачальника питної води. Правдиво – про обробку, реально – про сухий залишок, професійно – про технології. Якщо на всі три питання Вам дадуть відповідь докладно й аргументовано, то можна починати співпрацю.

Втамовує спрагу ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ!

Інші
статті

Оберіть зручний для Вас спосіб для замовлення води

Оформити заявку на сайті

Зателефонувати:

Через месенджер

Выберите удобный для Вас способ для заказа воды

Оформить заявку на сайте

Через мессенджер